Ѕhqiрtarja e fуеn i tha: More atë рlakun o k*rv*/ Adelina Tahiri i tregon vendin: Ро ka më ku*v* ѕе tу dhe nëna jote….

Adelina Tahiri së fundi i ka reaguar ash për një komentueses në Instagram, e cila i tha se ‘është martuar me një plak’. Së fundmi këngëtarja ka publikuar në Instagram një foto shumëseksi para pasqyrës dhe mes komenteve vihen re fjalët e një ndjekëseje me profil fallco.

Mir pasha Zotin”, e gjykuan për origjinën, burri i Adelina Tahirit mëson shqip – Shqiptarja.com

Ajo e quan këngëtaren k**** dhe nuk i kursen fjalët. “Po don me tregu që ësht plak para kohe dhe ka marrë hijen e plakut.

Na fëlliqën k***at që dalin me moshën e babës vet”, i shkruan komentuesja. Këto fjalë duket se nuk i kanë pëlqyer aspak Adelinës, e cila ia ka kthyer me të njëjtën monedhë ndjekëses.

“Ti shif nanën tande dhe motrën tande… A unë kam marrë hije plake a jo është problemi jem.

Ti çfarë problemi ke që nuk shef robt e tu. E se shef vetem me ç’ka ngjason (emoji majmuni) dhe shkruan me profile fallco.

Se je shumë e bukur e ke frikë mos me t’marrë m’sysh. Po më ku*** se ty nana jote s’ka që bëni gjana të fshehta me profile fallco. T urpppp”, i kthehet Adelina.