“Рër’Рuthen”/Ѕindi tregon çfarë ka përjetuar pasi hуri në emiѕion: Kam humbur 7 kg

Sindi është një ndër konkurentet më të përfolura dhe më të kritikuara negativisht në “Për’Puthen”.

Sindi tregon se i ka përjetuar keq komentet e ndjekësve pasi deklaroi se ska eksperienca se ksuale.

“Ishte një sulm indirekt nga komentet, më bëri të ndjej shumë presion”- tregon ajo.

Madje shprehet se disa herë është ndjerë e penduar që tregoi historinë e saj që në fillim. “Ndoshta nuk duhet ta thoja që në fillim”.

Shumë ndjekës e quajtën të gabuar deklaratën e Sindit që kur hyri dhe të tjerë e konsideruan të gënjeshtërt.