“Nuk ma lejuan ta them…”, ish-konkurenti i Рërрuthen: Ја ç’kam раrë, ata të dу janë

Berati ish konkurrenti i Perputhen i cili u largua nga Perputhen pas largimit te Shqipes ka filluar serish te reagoje kunder konkurrenteve.

Diten e djeshme ai ka bere nje pyetesor ne Insta Story, nje nder pyetjet ka qene se cfare mendon ai per Tean dhe Andin.

”Aktor te lindur, kur pata pare dhe degjuar dicka per keta te dy doja ta thoja ne emision por dikush nga stafi nuk me lejoi”- ka thene ai.