Nuk duhen роr…! Arjoni nxjerr zbuluar Tean dhe Andin, ja ç’ka ndodhur në praраѕkenë!

Arjon Luli ish konkurrenti që publikoi foton në krevat me Anën, sulmon konkurrentët e tjerë sa herë i jepet mundësia.

Herë pas here ai tregon diçka nëpërmjet postimeve në Insta story dhe aq mjaftoj që rrjedha e ngjarjeve të bëhet e zhurmshme.

Ditën e djeshme ai ka bërë një pyetësor për dëshirat e Krishtlindjeve në Insta Story, një ndjekës kërkon që të Përputhen Andi dhe Tea.

Arjoni duke dashur të “thumbojë” spektaklin i është përgjigjur me këtë foto të tyre në prapaskenë ndërsa shkruan me nota ironie:

“ Të përputhur do dalin sepse ja ka bërë muabetin në backstage”

Kujtojmë se fillimisht ishte Shqipja ajo që publikoi një foto të vjetër të Andit me një vajzë që i ngjante Teas, por si protagonistët e ngjarjes ashtu edhe produksioni e mohuan një gjë të tillë.