Ekѕkluzive: Foto e раrë e djalit të Ѕhkurte Gаѕhit

Para pak ditësh, Shkurte Gashi u bë nënë për herë të parë.

Këngëtarja dhe i dashuri i saj emri i të cilit është Albert Limani, u bënë prindër të një djali i cili quhet Mal.

Më poshtë mund të shihni ekskluzivisht fotografinë e parë të bebit i cili bëri nënë artisten që mbajti të fshehur shtatzëninë nga mediat./Prive.al