Ноrоѕkoрi Ditor, рër Ditën e Dielë 27 Dhjetor 2020

Dashi

Ju keni shumë fat në krah, jeni plot energji dhe 2021 juaj pritet të jetë shumë pozitiv. Prandaj, varet nga ju që të përfitoni nga favori i yjeve dhe të vendosni se çfarë të bëni.

Demi

Ju jeni shumë i fortë, ju keni Hënën dhe Marsin patjetër në favorin tuaj, sipas horoskopit të 27 Dhjetorit të Paolo Fox. Në pjesën e dytë të javës gjeni përsëri një dashuri, ka emocione për të zbuluar ose rizbuluar.

Binjakët

Këto ditë ju ftojnë të dashuroni dhe do ta bëni edhe më shumë në fillim të vitit 2021. Ju pret një vit i fortë, shumë interesant sidomos për ata që duan të përfshihen në fusha të tjera. Jupiteri do të jetë me ju, do të ketë disa të ardhura të reja ekonomike pas një periudhe të zezë. Me pak fjalë, ju po dilni nga tuneli, thjesht shikoni përpara sepse gjërat e mira ju presin.

Gaforrja

Në këtë moment ju jeni të tensionuar dhe të lodhur, dhe gjithashtu është koha të përballeni me një problem për ta zgjidhur atë dhe të ndjeheni më mirë. Ekziston gjithashtu një situatë sentimentale në lojë, i cili po përjeton një krizë si çift, ose është në dyshim midis dy historive, do të vendosë se çfarë të bëjë në janar.

Luani

Planifikoni mirë vitin tuaj të ri, në fakt, ditët nga e Premtja dhe e Hëna do të jenë ato më të rëndësishmet. Ata që janë në krizë duhet të bëjnë një zgjedhje, dhe kjo ka të bëjë me ata që janë në dyshim midis dy historive ose janë të kapluar nga xhelozia e tepruar.

Virgjëresha

Dita nuk do të jetë e kënaqshme në rastin më të mirë por nuk do të hidhet poshtë. Ju keni çështje të jashtëzakonshme dhe do të bënit mirë t’i zgjidhnit ato, në fakt ka shumë për të bërë në punë dhe në familje. Ka një darkë ose një kohë takimi për t’u organizuar. Të bësh atë që nuk të pëlqen mund të jetë problem në punë.

Peshorja

Dita juaj fillon e nënshtruar, ka shumë angazhime pune që nuk ju bëjnë të menaxhoni mirë marrëdhëniet tuaja shoqërore. Ata që punojnë për publikun janë gjithashtu të pakënaqur. Në dashuri keni ndjenjën se nuk pranoheni, ose të paktën kritikoheni nga shumë.

Akrepi

Shpresoni të keni një Vit të Ri më të mirë dhe ndërkohë jeni në një situatë pushimi. Ata që janë vetëm kanë mundësinë të bëjnë zgjedhje të rëndësishme ose përndryshe duan të jetojnë një histori të mirë.

Shigjetari

Si zakonisht, ju jeni në një nxitim dhe doni të bëni gjithçka menjëherë para kohe, dhe për këtë arsye duke bërë një gabim. Nëse keni ndonjë çështje në dashuri për të zgjidhur, përpiquni ta bëni menjëherë, sepse atëherë ato mund të kthehen.

Bricjapi

Do të jetë një ditë e shurdhër, ju jeni të lodhur dhe nervoz dhe për këtë arsye mund të keni ndryshime të humorit. Gratë, veçanërisht në funksion të vitit 2021, janë shumë të përqendruara në punën e tyre, ato duan të shkëlqejnë. Por, përkundër kësaj, ju mund të përjetoni ditë kur ndiheni të dobët. Kujdesuni për veten dhe mos e ekspozoni veten shumë ndaj të ftohtit.

Ujori

Muajt ​​e parë të vitit të ardhshëm, siç parashikohet nga horoskopi i Paolo Fox më 27 dhjetor, do të vrapojnë. Ju mund t’u jepni vuajtje njerëzve që nuk janë më në rrugën tuaj të jetës.

Peshqit

Dikush mund të ketë marrë një dhuratë të gabuar, ose është ndryshuar, ndoshta ka pasur ndonjë grindje në dashuri. Mundohuni të qetësoheni. Kah fundi i muajit, ata që kanë përdorur racionalitetin deri më tani do të jenë në gjendje të veprojnë duke dëgjuar zemrën dhe kështu të rimarrin një krizë të mëparshme.