Leonora ѕhkon në emiѕionin ‘Ѕhiko Kush Luan’, me këtë veshje provokuеѕе‘shkrinë’ meshkujt!

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.
Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka qenë e pranishme në emisionin ‘Shiko Kush Luan’ në Shqipëri.

E ajo që mori gjithë vëmendjen është padyshim veshja pr ovokuese e Leonorës./ORAinfo/