Ра рik marre!, Tауna zgjeron këmbët për ta vënë në fokus…

Reperja kosovare Tayna, vazhdimisht publikon foto dhe video të ndryshme, sa nganjëherë ia tepron.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi nga xhirimet e klipit “Johnny”, të cilin e publikoj pak ditë më parë, ku u prit mjaftë mirë nga publiku, shkruan infokosova.

Ajo në këtë foto ishte mjaftë e ‘nxehtë’, ku kishte kapur njërën këmbë me dorë duke e ngritur lart dhe fokus kishte të pasmet e saj.

Po ju si mendoni?/infokosova