Foto: Ja si duket tash Ish Reja E Presidentit Thaçi!

Foto:

Drita Stublla ishte në një lidhje dashurie me djalin e presidentit aktual të Kosovës, Hashim Thaçit, pra me Endritin.

Por, lidhja e tyre shumë shpejt përfundoi.

E vajza e thjeshtë që dikur nuk e njihte askush, u bë shumë e njohur dhe krejt kjo fal lidhjes së saj që pati me Endritin djalin e presidentit Thaçi.

Endriti tashmë ka marrë rrugë tjetër, ndërsa Dritës ish të dashurës së tij, iu ka hap rruga për të qenë një vajzë modele e instagramit.

Drita në profilin e saj në instagram numëron shumë ndjekës dhe për ta ajo çdo ditë pothuaje poston foto nga më të ndryshmet.Të fundit janë këto foto ku Drita vërtet duket e “zjarrtë” në paraqitje.