Louis Vuitton hedh në treg çantën patriotike me flamurin shqiptar, njihuni me çmimin marramendës të saj

Louis Vuitton është një nga markat më të njohura luksoze të VIP-ave dhe jo vetëm. Dizajni i famshëm i kësaj marke është tashmë i njohur për këdo.

Gjigandi francez i produkteve të luksit ka hedhur në treg një model me flamurin shqiptar.

Çantat janë projektuar nga projektuesi Jay Ahr dhe janë prodhuar në Francë, me modelin tipik Louis Vuitton mbi të është dizanjuar flamuri shqiptar.

Ky lloj modeli mund të blihet online por edhe në dyqan me një çmim prej 9900 dollarë.