Dalin pamjet, Ana e “Përputhen” bën ореraсion hundën (FOTO)

Pas pezullimit nga emisioni “Për’puthen”, Ana Lleshi ka marrë një vendim të rëndësishëm për veten. Ajo ka vendosur që të bëjë një ndër hyrje në hundë.

Ishte vetë Ana, e cila e bëri të ditur nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram. Ajo shpesh është kritikuar nga fansat dhe ndjekësit e saj për hundën dhe vazhdimisht pyetej se kur do bënte ndonjë ndërhyrje.

Rikujtojmë se pas skandalit me Arjonin, ku ky i fundit postoi një fotografi bashkë me të nga shtrati, u përjashtuan nga programi.