Nјë talent i vërtetë në muzikë, Ardit Gjebrea ndan videon e ëmbël të ѕë bijëѕ (VIDEO)

Anna Gjebrea duket se do të ndjekë rrugën e të atit për t’ju bashkuar botës së artit. Arditi ka publikuar një video në Instagram, ku shihet duke udhëtuar me të bijën ndërsa kjo e fundit dëgjohet duke kënduar këngën në sfond.

Anna duket se ka një zë shumë të mirë për t’u bërë një këngëtare dhe Arditi nuk mund të mos ishte krenar për këtë talent të së bijës. Teksa ka ndarë videon me ndjekësit, Arditi ka falenderuar të bijën për këtë moment të veçantë. “Anna Gjebrea faleminderit për këtë moment të artë”, ka shkruar ai.