Ме barkun te goja dhe me nur ѕhtatzanie/ Ја si duket Andrra Destani ne muajin e 7 te shtatzanise

Cifti i njohur i showbiz-it Andra Destani dhe Sinan Hoxha do te behen prinder per here te dyte.

Dyshja e mohoi fillimisht kete lajm duke dashur qe ta mbajne te fshehte muajt e pare pavaresisht se lajmi ishte bere publik ne media prej kohes.

Por vetem pak kohe me pare, me ane te disa fotove shume te kendshe te realizuar nga Rezarta Shkurta, Andrra dha lajmin se ishte ne pritje te embel.

Vogelushi pritet te vije ne jete vitin qe vjen dhe Ansi i vogel do te behet me nje vella.

Se fundmi ne rrjetin social ‘Instagram’ Andrra shfaqet me barkun e rrumbullakosur ne breg te detit. Gjithashtu ajo tregon se eshte ne fillim te muajit te shtate ose 25 javeshe shtatezane.

Ne krah te fotos se publikuar: Andrra shkruan: ‘Te jesh shtatezane do te thote qe cdo dite je nje dite me afer takimit me dashurine tjeter te jetes tende.’

Kujtojme se djali i pare i ciftit ka lindur ne maj te 2016-tes dhe vitin e ardhshem do te festoje 5 vjetorin.