Fotot/ Ραρα i bëη ‘like’ modeΙes braziΙiane, reagon 27-vjeçarja: Të ρaktën ρο shkoj në ρarajsë

Së fundmi në mediat e huaja ka bërë bujë një lajm ku Papa Fra nçesku i ka bërë ‘like’ në Instagram një modeleje braziliane e cila reklamonte të pas met bomb astike nën veshjen prov oku ese si një vajzë shkolle.
Por kjo nuk ka shpëtuar pa u komentuar as nga vetë modelja, e cila së fundmi ka reaguar me anë të një postimi në rrjetet sociale.
Modelja 27-vjeçare Natalija Garibo, krahas fotos provo kuese ka njoftuar ndj ekësit se Papa Françesku i ka bërë like fotos së saj dhe tashmë ajo mund të shkojë në parajsë.
“Të paktën po shkoj në parajsë”- shkruan modelja.

Top Channel