НUЅЕYIN РUВLIKON FOTO DUKE U РUTНUR ME GENTËN: РЈЕЅА MË E MIRË E IMJA ËЅНTË KËTU

Genta Ismajli dhe Huseyin Usta janë të pandarë kudo që shkojnë, teksa shumë shpesh udhëtojnë në pushime.

Si destinacion të radhës për pushime çifti së fundi e kanë zgjedhur Malin e Zi, saktësisht bregdetin e Ulqinit.

Çifti kanë publikuar disa imazhe të realizuara nga plazhi, teksa edhe thurën lavde për plazhin e këtij vendi.

Në mbrëmje, ishte Genta ajo që përmes disa videove solli për ndjekësit pamje brenda hotelit super-luksoz ku po qëndrojnë.

Partneri i këngëtares publikoi një fotografi duke u puthur me të, ndërsa nuk mungoi edhe dedikimi romantik.

“Pjesa më e mirë e imja është këtu”, ka shkruar ai, kurse imazhin po e shoqëronte nën ritmin e këngës së Gentës “Mpuq mpuq”.