Kjo është kënga e re e shumëpritur nga Butrint Imeri

Artisti i popullarizuar shqiptar, Butrint Imeri, prej disa ditësh ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

E para pak çastesh e lansoi në treg, kënga titullohet “Phantom” dhe erdhi e vizuelizuar me një videoklip tejet të bukur, shkruan portali arbresh.info

Teksi i këngës u punua nga vetë artisti, Butrint Imeri dhe RZON, ndërsa videoklipi u punua nga produksioni i njohur. ENTERMEDIA.