Mihrija do ta ‘çmend’ Naimin, shfaqet me fustan shum provokues, i duken krejt…

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.Në foton e fundit ajo shihet e veshur me fustan të kuq dhe po duket tejet bukur e atraktive./ORAinfo/