19 vite diferencë! Të famshmet shqiptare që i kanë burrat më të vegjël…

Të famshmet shqiptare që i kanë burrat më të vegjël…

Thonë se ‘dashuria nuk njehë moshë’, dhe këtë fjali si duket më së miri e kanë plotësuar të famshmet e showbizit shqiptarë, ku në jetën e tyre kanë për partner me të vegjël deri në 13 vite diferencë, shkruan infokosova.

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj, janë një prej qifteve më të komentuar në media rozë.

Jonida është 36 vjeçe ndërsa Romeo është 23 vjeç.

13 vite është diferenca në mes tyre.

Ata bashkëjetojnë dhe janë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Moderatorja shqiptare Arbana Osmani, është në lidhje dhe regjisorin e emisionit “Dua të të bëjë të lumtur”, Eduar Grishaj, me të cilin bashkëjeton dhe ka një djalë.

Eduarti është 33 vjeç dhe Arbana 37.

4 vite është diferenca në mes të qiftit.

Aktorja kosovare Teuta Krasniqi është në lidhje me trajnerin kosovarë Adonis Morina.

Çifti bashkëjeton dhe kanë një vajzë.

Teuta është disa vite me e madhe se Adonisi, por kjo gjë nuk e ka penguar aktoren ta ketë për partnerë një djalë si Adonisi.

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa është në lidhje më vëllain e motrave Gigi dhe Bella Hadid, Anwar.

Dua dhe Anwari kanë 4 vite diferencë në moshë.

Dua është 24 vjeçe ndërsa Anwari 20 vjeç.

Adriana Matoshi dhe futobollisti afrikan Keith Groendevel, janë qifti më i përfolur i momentit.

Adriana Matoshi është 40 vjeçare ndërsa Keith është 21 vjeqar.

19 vite është diferenca mes çiftit. /infokosova