Sot jane te kuruara deri ne detaje/ Ja si dukeshin dikur vajzat VIP ,pa bere asnje nderhyrje dhe krejt

Oper acionet plastike po konsiderohen nje prej trendeve me rez istues i cili ende nuk ka dale nga moda. Si cdo person i famshem ne bote dhe vipat shqiptare kane preferuar te ndjekin kete trend.Por a ju duken te tera njesoj?!

Disa prej tyre e kane pranuar, disa jo. Por pothuajse te tera personazhet e famshme shqiptare kane nga cmuar ndopak fytyren apo trupin e tyre.

Po ju permendim disa prej vipave shqiptare qe kane pe suar nje ndryshim drastik pas opera cioneve pla stike: Tuna Sejdiu, Luana Vjollca, Marina Vjollca, Alketa Vejsiu, Soni Malaj, Ingrid Gjoni etj.

Keto personazhe kan zgjedhur te mos flasin per nderhyrjet e tyre apo ti mo hojn ato kategorikisht.

Me poshte po ju paraqes nje transformim te Xhensila Myrtezaj, te cilen mund ta shikoni sesi buzet e saj jane bere me te fryra, mollzat e ngritura, apo nofullen me te ngushte.

A do te flasin ndonjehere vipat tane pa kom plekse per nderhyrjet qe kane bere ne trup apo fytyre, disa e pranojne, pavaresisht kesaj mund te themi qe vajzat qe jane pjese e showbizit shqiptar jane shume ne forme si gjithmone .