Kuѕh janë më të mirë në ѕекѕ, të huajt aрo ѕhqiрtarët? Ja ѕi рërgjigjet Ѕoni Malaj

Soni Malaj është një nga ato këngëtaret të cilat shpesh herë lakohet nga mediat jo vetëm për jetën e saj profesionale por edhe për atë private.

Ndarja e saj nga balerini italian bëri bujë aso kohe dhe përsëri mbas disa vitesh Soni bëri që mediat të flasin për të dhe fejesën e saj, kësaj here me biznesmenin Klevi nga Tirana.

E ftuar mbrëmjen në emisionin Why Not në Rtv Ora Soni ka zbuluar shumë gjëra të cilat nuk i dinim për të.

Krah pyetjeve serioze gazetari i emisionit nuk kishte si të mos e ngacmonte dhe me disa pyetje pikante të cilave këngëtarja i’u përgjigj në një mënyrë mjaft diplomatike.

Një ndër pyetjet ishte se sipas këngëtares kush janë më të mirë në seks të huajt apo shqiptarët, dhe përgjigja e Sonit ishte kjo.

“Duhet të provohen shumë të huaj që të arihet një mendim. Varet se çfarë personi transmeton, çdo gjë është çështje energjie. Ne kemi receptorë, kemi energji jemi transmetues energjie varet se si dy persona ndërlidhen dhe kjo është e rëndësishme”. /k.k/noa.al/