Xhemi Shehu është shtatzënë? Postimi i fundit i Arbanës i bën fansat të mendojnë të gjithë të njëjtën gjë…/FOTO

FOTO

Arbana Osmani zbuloi ditën e sotme se Xhemi Shehu i kishte dhënë dhuratën e saj për Krishtlindje. Ajo publikoi një foto përkrah mikeshës dhe shkroi: “Xhemi sot me dha dhuratën e krishtlindjeve. Guess what? @xhemishehu_”.

Arbana nuk e tregoi për çfarë dhurate bëhej fjalë dhe njëra nga ndjekëset i komentoi me shaka: “Të të mbajë fëmijët nja 2 ditë, të ngopesh me gjumë!”.

“Oooooooo kjo do kishte qenë super, po nuk është nga ato lule!”, ju përgjigj Arbana.

Duke qenë se Arbana i kanë lënë fansat të lirë të aludojnë për dhuratën, shumica e tyre mendojnë se bëhet fjalë për një bebush. Duke qenë se dy moderatoret janë shoqe shumë të ngushta, gati si motra, shumë kanë nisur të mendojnë se Xhemi mund të jetë shtatzënë dhe se lajmi i pritjes së ëmbël duhet të jetë dhurata e Arbanës për këtë fundvit.

“Mos është shtatzënë?/ Do bëj një bebe dhe ajo/ Që ajo do të të bëj teze/ Xhemi është shtatzënë/ Të dha lajmin që është shtatzënë/ Ajo është shtatzënë?/ Është në pritje të ëmbël”, këto janë vetëm disa nga komentet e ndjekësve.