U përjashtua nga “Përputhen”, Shqipja i thotë “Po” burrit të martuar (FOTO)

Edhe pse u përjasshtua dhe nuk është më pjesë e “Pëprputhn”, ih-konkurrentja Shqipe Hysenaj mundohet me çdo kusht të jetë njësojë e përfolur me konkurrentët aktual.

Ajo bën deklarata dhe postime në rrjetet sociale rreth emisionit, tashmë shumë të ndjekur, duke marrë kështu vëmendjen e publikut.

E ftuar së fundmi në emisionin “Roped ëith Olsi”, produkioni është munduar nëpërmjet një loje ti gjej burrë Shqipes duke e vënë përball disa djemve ku duhet të zgjedh “Po” ose “Jo”.

Shqipja ka refuzuar djemt e rinjë duke i lënë për një burrë të martuar.

Majvjen Kamberi ishte kandidati në lojë që rrëmbeu zemrën e Shqipes, i cili u prezantua si i martuar dhe me tre fëmijë.

Të gjithë u shkrinë së qeshuri me personazhin dhe në fund Shqipja i tha “Po”./albeu.com/