НОRОЅКОРI DIТОR, рër Ditën e Mërkurë 23 Dhjetor 2020

Horoskopi

Dashi

Është një periudhë shërimi. Deri në fillim të vitit të ri do të zgjidhni shumë probleme. Edhe pse java nuk fillon ashtu si dëshironi, ju lutem kini durim, së shpejti gjithçka do të jetë mirë.

Demi

Ju keni qenë pak i trazuar për të paktën 24 orë, ka tensione për të mbajtur nën kontroll. Këshilla është që të mos nervozoheni.

Binjakët

Ne absolutisht nuk duhet t’i kufizojmë mendimet tona në këtë ditë, sepse java tjetër është e mbushur me kënaqësi për ju, si profesionalisht ashtu edhe emocionalisht.

Gaforrja

Horoskopi i Paolo Fox tregon se po fillon një fazë e pozitivitetit të madh, ju me të vërtetë keni nevojë për të pasi katër javët e fundit kanë qenë shumë të vështira.

Luani

Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon se ajo që po përjetoni është një periudhë disi e rëndë. Këto ditë në fund të dhjetorit, sidoqoftë, duhet të përfaqësojnë absolutisht një fillim të ri që vjen në 2021.

Virgjëresha

Hëna është pozitive, ju dukeni shumë më të disponueshëm. Situatë e shkëlqyer në sektorin e biznesit pasi përpjekjet tuaja më në fund janë njohur.

Peshorja

Horoskopi i Paolo Fox specifikon se nesër nuk do të jetë aspak e jashtëzakonshme, por të jeni të sigurt se është një situatë e përkohshme. Ditët qendrore të javës do të jenë pozitive për ju.

Akrepi

Emocione të shkëlqyera për ata që dinë ta bëjnë mirë llogari. Jo vetëm që ky qiell mund të sjellë ngjarje me fat por në fushën sentimentale mund të ketë lajme të shkëlqyera, veçanërisht për beqarët.

Shigjetari

E di që ju pëlqen të keni kontakte me qytete të tjera dhe mbi të gjitha të rrini me njerëz që nuk mendojnë si ju, kjo ju pasuron dhe ju bën të ndiheni të gjallë. Dhe pastaj përdorni ditët në vijim për të bërë takime të reja të këndshme që mund të sjellin përfitime si personalisht ashtu edhe profesionalisht.

Bricjapi

Horoskopi i Paolo Fox ju tregon se armiqësitë planetare kanë mbaruar, mbetet vetëm dëshira e madhe për ta vendosur tërë jetën tuaj në vijë si për nga puna ashtu edhe për nga ndjenjat.

Ujori

Nuk është një ditë e lehtë nesër, ju jeni shumë të lodhur, për fat të mirë kjo nuk ndikon në marrëdhëniet tuaja personale nëse nuk nervozoheni.

Peshqit

Nëse e lini instinktin tuaj të shkojë, nesër do të jetë dita më e mirë për të marrë rezultate. Ndonjëherë jeni shumë i zhytur në mendime dhe kjo nuk ju lë lirinë për të provuar edhe nëse thellë në mendoni se mund ta bëni.