NËNA E GENTES I ‘RRËZON’ VAJZAT E ESTRADËS, ME KËRTHIZË JASHT E PANTOLLA TË SHQYER

Genta dhe turku janë duke bërë nam në botën e shoubizit.

Dyshja simpatike kanë rrëmbyer gjithë vëmendjen e ndjekësve me postimet e ndryshme ku shfaqin edhe jetën luksoze.

Ndërkohë që edhe nëna e Gentes në anën tjetër nuk po ia ndan luksit.

Madje, ajo në imazhim e fundit është shfaqur e veshur si vajzë e re.

Ka vjehërr moderne ka Usta, dhëndri truk i familjes Ismajli./Kosovarja/