Obobo..E bëri ‘lèmsh’ me Patrisin, ky është mashkulli që po ndan krevetin me Tunën në Miami?

Ky është mashkulli që po ndan krevetin me Tunën në Miami?

Këngëtarja e njohur, Tuna dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha kanë qenë shumë të komentuar në shtypin rozë. Së fundmi, Tuna mori vëmendjen e mediave për shkak se ia hoqi djalit mbiemrin e babait, shkruan Gazeta Online

Mirëpo Tuna si duket ka vendosur të distancohet nga të gjitha komentet për tu argëtuar në Miami. Këtë e bëri të ditur vet ajo, duke publikuar disa imazhe ku shihet se po kalon mjaft mirë, por çfarë mori vëmendjen është një mashkull i cili shihet në krahët e Tunës.