E PYESIN SI IA BËN PA TË DASHUR, ALBËRIE HADËRGJONAJ ÇUDIT ME PËRGJIGJEN E SAJ: “ME KSHU…

Epo nuk ka si të ndodhë ndryshe!

Albërie Hadërgjonaj është nga ato femra që na ka vërtetuar se mosha është thjesht një numër.

Prej vitesh në ekranet shqiptare e kjo ka bërë që të jetë shumë e komentuar në mediat rozë.

Mirëpo Albëria ka vite që është ndarë nga bashkëshorti i saj dhe ajo nuk mund t’u shpëtojë asnjëherë pyetjeve rreth tij.

Mbrëmjen e së shtunës, ajo ishte e ftuar në “Xing me Ermalin” ku foli më shumë për jetën e saj dhe ndër të tjera tregoi nëse është në një lidhje.

Albërie nuk ka pranuar të jetë në një marrëdhënie, por nuk i ka shpëtuar pyetjes së Ermalit se si ja bën pa një të dashur.

“Me kshu… Me mjete rrethanore”- përgjigjet Albëria duke qeshur me të madhe e duke shkrirë gazit publikun në sallë, i cili menjëherë reagoi pas batutës së saj.