Adelina bën një ndërhyrje në trupin e saj, cili do të jetë reagimi i burrit të saj 50 vjeçar?

Adelina Tahiri ka zbuluar pirsingun e ri.

Adelina Tahiri njihet si një ndër këngëtaret më seksi të estradës, shkruan lajmi.

Ajo vjen gjithmonë me stilin e saj të veçantë ku përherë është e rregulluar e grimosur dhe e veshur mjaft shtrenjtë

Linjat trupore i mban në formë duke vizituar palestrën mjaft shpesh gjë që po e shpërblen atë pasi mbetet në top formë si gjithnjë.

Së fundmi ajo zbuloi se ka bërë një pirsing në një pjesë me delikate të trupit, në pjesën ku fillon gjoksi Adelinës i shihet pirsingu me aq shumë shkëlqim.

Këtë Adelina e bëri të ditur përmes një Instastory ku publikoi një foto të fytyrës teksa kishte vendosur të mbante dekoltenë mjaft të zbuluar.