“Më puthe e para pa dëshirën time”, tensionohet situata mes Saimirit dhe Vivienit

Ka nisur me debate dhe tensione nata e gjashtë e spektaklit “Love Story” në Tv Klan, teksa Saimiri kishte rezervuar tre takime të gjata, me Merin, Redonën dhe Suelën.

Ky i fundit ngjalli reagime të shumta në studio pasi dyshja shkëmbyen disa puthje gjatë takimit të tyre në Dajt.

Vivien dhe Saimiri janë përfshirë në një sërë replikash, teksa 33-vjeçari në një moment u shpreh se i vjen keq që e shikon këtë ankesë nga Vivien, e cila e puthi natën e parë.

Më tej ai i ka thënë 27-vjeçares së nëse nuk i pëlqen, mund të largohet nga spektakli.

Vivien: Ne nuk po tallemi këtu. Besoj se secila nga vajzat duhet të merret pak seriozisht nga ana e Saimirit. Nuk jemi për tu tallur këtu. Dashuria është ndjenja më e bukur në jetë, nuk është aventurë televizive. Nuk kam ardhur për aventurë mediatike, nuk më intereson fare. Saimiri nuk është një trofe që ne duhet të marrim në fund.

Saimiri: Po çuditem që kjo ankesë vjen nga Vivien kur ajo ishte e para që më puthi mua pa dashur unë fare.

Vivien: E bëra për ty por edhe për veten time.

Saimiri: Për mua një puthje nuk do të thotë asgjë. Nëse nuk të pëlqen mund të ikësh nga programi kur të duash. /tvklan.al