Ndryshimi i madh fillon nga sot, ja çfarë zbulon Astrologe Meri për shenjat e horoskopit

Dashi
Fillon një periudhe me takime me njerëz të rëndësishëm dhe qëllime të rëndësishme. Rruga që do ndiqni do varet nga këndvështrimi juaj për pushtetin

Demi
Një kthese pak e vështire në lidhje me punën dhe karrierën tuaj. Ndoshta do përballeni me një epror të vështirë dhe me kërkesa te forta ndaj jush

Binjaket
Do bëheni pjese e një marrëveshje të ftohte dhe inteligjente. Por kjo nuk duhet te ul vigjilencën tuaj për tu përdorur nga të tjerët qe kane me shume pushtet

Gaforrja
Do filloni sot te bëni llogarite me veten dhe me një bashkëpuntor apo partner te ashpër ne çift që nuk ju toleron me gabime dhe ju fut ne kontroll

Luani
Një bashkëpunim i ri me kushte te reja fillon sot për ju. Kjo ose ju bene lider ose ju bene vasal. Por te paktën mbrojeni pozicionin tuaj ne çift. Mos lejoni t’ju vene kushte

Virgjëresha
Pak vështirë do ta shikoni ndikimin e teknologjisë në punën tuaj pasi nuk mund ta kontrolloni dot. Do jete me e ftohte dhe e ashpër se ju. Kujdes Shëndetin

Peshorja
Dite te mira vijnë për projektet tuaja pasi do ndihmoheni me përqendrimin dhe vënien e kushteve nga ana juaj ne çdo aspekt te jetës

Akrepi
Mos u bëni të frikshëm dhe te ftohte ne marrëdhëniet familjare. Përpiquni të merrni çfarë ju takon, por jo çdo gjë qe keni ju bënë të plotfuqishëm

Shigjetari
Për momentin do jeni mire me Afërditën ne shenjen tuaj. Do shijoni çaste romantike dhe takime romantike. Do bini ne sy për pamjen e jashtme dhe sharmin

Bricjapi
Do zgjasni duart akoma edhe me shume për te përfituar nga te mirat materiale qe mendoni se ju përkasin dhe nuk do falni asnjë në çështjet ekonomike

Ujori
Dite e rëndësishme kjo në jetën tuaj. Sado qe ndjeheni të lirë një person vërdalliset me kërkesa llogarie dhe kjo ju mërzit. Përpiquni t’i tregoni vendin

Peshqit
Jeni jashtë loje për momentin dhe duhet te mos rrezikoni te merreni me çështje të mëdha. Përpiquni te bindni vetën për mundësitë qe keni për të përballuar momentin e vetmisë shpirtërore.