Fisnik Syla poston videon intime nga shtrati me Fjolla Morinën: Historitë e vërteta të dashurisë

Këngëtarja seksi Fjolla Morina është gjithmonë në qendër të mediave rozë. Së fundmi, ajo duket se po shijon mjaft shumë jetën me partnerin, Fisnikun.

Të dy janë mjaft aktiv me postime në rrjete sociale, ku shpesh shprehin dashurinë për njëri-tjetrin.

Sot ishte Fisniku ai i cili ka ndarë disa pamje intime të çiftit duke thënë se dashuria e tyre është e vërtetë dhe nuk do të merrte fund asnjëherë.

Çifti shfaqet shumë i lumtur teksa buzëqeshnin duke shkëmbyer puthje teksa po shijonin shoqërinë e njëri-tjetrit. l.k/abcnews.al