“Ajka e shpirtit, çelësi zemrës”; Xhensila Myrtezaj ndan me ne një foto të Ajkes, dhe një dedikim special

Xhensila dhe Besi, cifti shume i dashur per publikun, u gezua me nje vajze nje vit me pare. Ne pergjithesi ata jane treguar private ne lidhje me pamjen e Ajkes, por tani qe ajo eshte rritur kane filluar te hedhin foto. Se fundmi, kengetarja, ka shperndare foto me Ajken bukuroshe, per te cilen nuk kane munguar fjalet e bukura te dashurise.

Ne foton e postuar duket se kane udhetuar ne nje vend piktoresk e shume te qete. Bashkengjitur fotos Xhensila shkruan “Bota shihet me sytë e tu… Ajka e shpirtit, çelsi zemrës 🎈”-.