Dude Balje zbulon emrin e deputetit shqiptar që e tërheq më shumë fizikisht !!!

Dude Balje zbulon emrin e deputetit.

Mbrëmjen e sotme deputetja e njohur nga Kosova Dude Balja ka qenë e ftuar në emisionin “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcen.

Ka qenë kjo një puntatë e dedikuar vetëm vajzave bjonde.

Mbrëmjen e sotme deputetja Balaj është pyetur se cili është deputeti që e tërheq atë më shumë fizikisht dhe pa ngurrim Dude ka thënë: “Milaim Zeka”.

Rikujtojmë se edhe Milaimi në një intervistë ka zgjedhur Duden si deputeten më të zonjën dhe më tërheqëse në parlamentin e Kosovës./tch