Befason 22 vjeçarja shqiptare nga Zvicra: Jam në pushim, kërkoj Burr për lidhje serioze. Do ta marr në Zvicerr veq let jet…

Shqiptarja 22-vjeçare nga Maqedonia, gjatë rrëfimit të saj ka dashur të ngelë anonime, duke filluar historinë e saj emocionuese: „Jam 22-vjeçare dhe e rritur në Seeland të Zvicrës. deshira ime sesht edhe e madhe te martohem me shqiptar por babi me thot gjithmon gjeje nja djal shqiptar por une skam kontakt me shqiptar si tja bej kjo eshte adres ime.

Cili do qe je ti qe po e lexon kete hallin tim mendo pak edhe per gjendjen ne te cilen gjendem.

E ne qofte se ke ndonje shok apo mik qe mendoni se mund te lidhesha, ateher njoftoje, ashtu qe te kam mundesi qe te zgjedhiat qe mendoj se me pelqen. Te gjitha Liket dhe komentet do ti shikoj me kujdes dhe ata qe me duken me interesant dhe terheqes, ateher do te ju lajmrohem..!!

Befason 22 vjeçarja shqiptare nga Zvicra: Jam në pushim, kërkoj burr për lidhje serioze. Do ta marr në Zvicerr veq let jet…