“Mu lut duke qarë që të…”, Ana tregon se çfarë ndodhi në shtrat me Arjonin

Fotoja e publikuar nga Arjoni, konkurrenti i “Për’puthen” me Anën në shtrat, ka pothuajse dy javë që po bën xhiron e rrjetit. Arjoni krahas fotos së publikuar kishte shkruar: Pantera zgjohu se do ikim te puntata! Datën dhe arsyen pse i publikova do t’i them në një moment të dytë. Ditët e fundit Arjoni dhe Ana nuk u shfaqën në emision për shkak të rregullave, ndërsa folën në lidhje telefonike në mënyrë që të tregonin se çfarë kishte ndodhur.

Arjoni, tregonte të vërtetën sipas tij dhe u kërkonte falje edhe familjarëve të Anës. Pas kësaj, u realizua një lidhje telefonike edhe me Anën, e cila pranoi që Arjoni kishte q arë para saj dhe i kishte kërkuar të largoheshin nga emisioni për të krijuar një familje bashkë, por mohoi t’i kishte dhënë shpresa apo t’i kishte bërë premtime, duke lënë të nënkuptohej se e kishte refuzuar.

Kjo situatë u analizua edhe nga opinionisti i emisionit, Arjan Konomi, ku sipas tij Ana Lleshi është ajo që po gënjen në këtë histori.

Më konkretisht, ky i fundit iu drejtua me tone të ashpra, duke i thënë se:

Nuk është mençuri t’i shkosh dikujt që të do në shtëpi në atë orë. S’të besoj! Vetëm një femër e pac ipë mund të reagojë në këtë mënyrë me mua, që më thua ke folur me Arjonin që ndryshove krah. Mendoj që thua gën jeshtra. Mendoj që g ënjen! Dukesh që g ënjen! Ke pasur lidhje me Arjonin.

Ana Lleshi është 26-vjeçarja më e komentuar e këtyre ditëve, në programin e “njohjeve”, pikërisht për shkak të fotos që vërtetonte që ajo kishte kaluar natën në shtratin e Arjonit, edhe pse rregullorja e formatit e ka të ndaluar këtë. Kujtojmë se, Ana e prezantoi veten në fillim të emisionit si të paparashikueshme dhe që i pëlqen adrenalina duke bërë edhe në hyrjen e saj një kërcimin tw erk, për të cilin po ashtu u komentua jo pak. Si në rastin e tw erk- ut, ashtu edhe në rastin e fotos së publikuar që duket në shtrat bashkë me Arjonin, Ana u mb yt në l ot, duke u bërë objekt i komenteve.

A mendoni se në fakt ajo është thjesht aktorja që po luan pa problem të gjitha rolet e skenarit që i jepen nga “Për’ puthen”, apo është gjithçka e vërtetë?