Shpat Kasapi për herë të parë prezanton të dashurën, i bën dedikim romantik

Shpat Kasapi publikon foton e parë me të dashurën.Shpat Kasapi pozoi për herë të parë krah të dashurës së re.
Shpat Kasapi tash e sa kohë është përfolur për një lidhje të re dashurie, të cilën preferoi që deri tani ta mbajë larg vëmendje së publikut.

Së fundi, këngëtari ka publikuar imazhet e para pranë të dashurës, të cilës i bëri edhe një dedikim romantik.

“Unë premtoj ta trajtoj zemrën tënde me kujdes dhe ta çmoj me dashuri selvije.jao”, ka shkruar ai.