Erjoni i “Рër’рuthen” bën аkυza të forta: E njëjta gjë ѕi e Arjonit, ka ndodhur edhe mеѕ meje dhe Anëѕ

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Erjon Gega, ka bërë ak uza të forta në emisionin “Shqipëria Live”, ku u diskutua fotografia që Arjon Luli postoi me Anën 1 që shfaqeshin në shtrat.

Erjoni tha se veprimi i Arjonit ishte i tepruar por diçka e drejtë.

“Nuk jam dakord, por gjesti i tij po tregon një skandal që është bërë në “Për’puthen”.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe mes meje dhe Anës, pasi kam patur sms dhe telefonata me të edhe jashtë studios”, tha ai. /Express/