Kjo ëѕhtë рija që ѕhëron mbi 50 sëmundje, ja si ta bëni dhe nuk do keni më nevojë për ilaçe

Me këtë pije magjike, ju mund të shijoni shumë përfitime shëndetësore. Në fakt, mund të jetë aq e fuq ishme sa të ndihmoj në trajtimin e çmen durisë e madje edhe k anc erit.Këto të dhëna janë gjetur në shumë studime. Pija ka prejardhjen nga India.

Përbërësit: ½ e lugës së gjellës xhenxhefil, ½ e lugës së gjellës kanellë, 1/6 e lugës së gjellës shafran të Indisë, ½ e filxhanit të çajit qumësht, Pak mjaltë.

Përgatitja

Përzieni të gjithë përbërësit së bashku dhe shtojini ½ e një litri ujë të vluar. Qumështi i nxehtë gjithashtu duhet t’i hidhet tani.