Merrni peshë të madhe në zonën e barkut? Kjo është receta e 2 minutave që do ju heqë dhjamin e tepërt

Shpesh njerëz të ndryshëm shëndoshen në pjesë të ndryshme të trupit. Disa në zonën e këmbëve disa në zonën e barkur apo diku tjetër. Nëse jeni nga ato që shëndetin e tepërt e merrni në pjesën e barkut kemi një recetë për ju që do t’ju shfryjë dhe do t’ju ndihmojë të hiqni kile më shpejt:

Përbërësit që ju duhen: një limon, një tufë majdanoz dhe një gotë me ujë

Përgatitja: Duke përdorur përpunuesit e ushqimit, përzijeni mirë majdanozin dhe pastaj shtrydhni lëngun e limonit dhe përzijeni mirë me majdanozin. Në fund, shtoni një gotë ujë në përzierje me majdanoz dhe lëng limoni dhe përzijeni përsëri për disa sekonda. Koha më e mirë për të pirë këtë lëng është në mëngjes, në stomak të zbrazët, për gjashtë ditë me radhë.

Kjo recetë do të ju ndihmoj juve të digjni shumë kalori pa pasur nevojë të largoni nga dieta juaj ushqimet e preferuara dhe të kaloni orë të gjata në palestër Majdanozi është jashtëzakonisht efektiv sepse ju përmirëson tretjen. Lëngu i limonit është agjent i fuqishëm antioksidantë që do të ju ndihmojë t’i largoni nga trupi toksinat.