Ѕаra Ноxha zbulon detaje, mbiemrin e kujt e mban vajza?

Sara Hoxha dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë dhe ndonse ata e mbajtën të fshehtë çdo detaj, sot erdhi momenti ti prezantojnë Instagramit Poemën Blu.

Sara ka postuar një foto mjaft të veçantë, duke mbajtur këmbën e vajzës së saj dhe një me Ledrin pas lindjes, duke pushuar.

Me një mbishkrim: kaluam sfidën më të vështirë për të marrë dhuratën më të mrekullueshme që dikush mund të ketë në jetë.