Më në fund Ledri publikon fotografinë e parë të vajzës së tij

Pak me pare ne media qarkulloi lajmi se Ledri dhe Sara kane quajtur Poem Blu vajzen e tyre e cila erdhi ne jetë ne 14 dhjetor.

Pak me parë Ledri ka postuar foton e parë të vogelushës së tij, teksa ka kapur doren e tij.

Një foto mjaftë e veçant kjo, por se kujt i ngjan këtë mund te na i thone vete ata.

Sara Hoxha dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë dhe ndonse ata e mbajtën të fshehtë çdo detaj, sot erdhi momenti ti prezantojnë Instagramit Poem Blu.

Mireseerdhe Poem Blu!