НОRОЅКОРI DIТОR, рër Ditën e Enjte 17 Dhjetor 2020

Horoskopi

Dashi

Ju ende ndiheni mjaft nervoz. Nëse ka gjëra që ju interesojnë nëse doni të përpiqeni të shtyni në një drejtim që është i favorshëm për ju, tani është koha ta bëni atë me bindje.

Demi

Në një kornizë të përgjithshme që është ende pak e lodhshme, por produktive në funksion të së ardhmes, kjo ditë mund të fillojë t’ju japë përgjigje të rëndësishme në vendin e punës.

Binjakët

Mundohuni të bëni vetëm gjërat që janë nën kontrollin tuaj, përndryshe rrezikoni të humbni durimin. Ju jeni zemërgjerë dhe kjo ju shtyn të ndihmoni ata që janë në vështirësi, por për ta bërë këtë përfundoni duke u gjendur në një situatë të komplikuar.

Gaforrja

Horoskopi i Paolo Fox tregon se ajo që ju përfshin nesër është një Hënë e shkëlqyeshme. Do të ketë një afrim të shumëpritur dhe në një nivel fizik do të rikuperoni energjinë e shpenzuar në javët e kaluara.

Luani

Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon se do të jetë një ditë e mirë për kontakte, për punë dhe para. Ka ardhur koha për të korrur përfitimet e muajve të sakrificës dhe përkushtimit të madh.

Virgjëresha

Hëna është në shenjën tuaj! Ju mund të shkoni përpara dhe të përfitoni nga ndryshimet e mëdha që janë planifikuar. Këto janë ato që ju japin besim dhe ju duhet të besoni në të.

Peshorja

Horoskopi i Paolo Fox specifikon se është normale në këtë periudhë të ndiheni mjaft i zemëruar, por kjo ju shtyn të errësoheni dhe i ndërlikoni gjërat shumë, buzëqeshni pak më shumë.

Akrepi

Hëna do të jetë aktive por në dashuri duhet të keni kujdes sepse mund të ketë lajme të rëndësishme dhe jo të gjithë janë të dëshiruar.

Shigjetari

Për ditën e nesërme, këshilla është të qëndroni të qetë dhe të mos nervozoheni.

Bricjapi

Horoskopi i Paolo Fox ju tregon se disa lajme të mira po vijnë më në fund, kjo favorizon situatën e punës ku po arrijnë rezultatet për të cilat keni punuar kaq shum

Ujori

Sezoni i festave po afron dhe prandaj mos shpenzoni shumë tani për tu ndjerë më rehat në fund të vitit.

Peshqit

Gjithmonë ka shumë pozitivitet në qiellin tuaj. Të gjithë ata që në të kaluarën kanë pasur vështirësi në punë ose zhgënjime në dashuri mund të ribëhen, ndoshta duke filluar nga nesër.