Kuѕh e bën më mirë në krevаt, Ana apo Meliѕа/ Ја si përgjigjet Fatjoni: I paska provuar ky…

Të gjithë konkurrentët e “Për’puthen” ishin të shtunën të ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan”, ku dhanë shumë spektakël.

E siç e ka bërë traditë Luana Vjollca, pas emisionit është edhe “AfterParty” ku u bëhen disa pyetje pikante të ftuarve.

Fationi ka dhënë përgjigjet e tij dhe është ngacmuar shumë me pyetjet që i kanë bërë. Atij i është kërkuar që të zgjedhë mes “Anës 1 dhe Melisës” dhe ai zgjedh të dyja.

E pyetur se më mirë “se ks apasionant apo dashuri me përqafime?”, ai tha “normal që sek si”. Për Anën 1 ai tha se është “gocë e mirë”, ndërsa për Melisën thotë “gocë se ksi”