Adelina Ismajli festoi 41-vjetorin e lindjes nu do (Foto)

Këngëtarja e njohur, Adelina Ismaili ka festuar ditën e djeshme 41 vjetorin e lindjes. Këngëtarja ka publikuar në Instastory një foto, ku shfaqej totalisht e zhveshur.

“Ditëlindje si kjo”, shkroi Ismaili krahas fotos. Urimet për këngëtaren kanë qenë të shumta, dhe një pjesë të tyre ajo i ka publikuar në Instastory.

Adelina na tregojë se mosha për të është vetëm një numër.

Kujtojmë se prej kohësh, Adelina është largaur nga muzika, dhe është fokusuar tek familja.Ndërsa së fundmi, ajo i është futur botës së televizionit, si moderatore e një emisioni.