Sot është një ndër këngëtarët më të njohur në Shqipëri dhe Kosovë/ E gjeni dot kush është ky vogëlush?

Sara Hoxha dhe Ledri Vula marrin gjithmonë vëmendjen e mediave, sidomos tashmë që ata pritet të bëhen prindër për herë të parë.

Sara ka publikuar së fundmi një foto të reperit, kur ka qenë i vogël. Gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit në Instagram, një ndjekës e ka pyetur nëse flokët në të vërtetë i ka kaçurrela. “A i ka flokët real dredha apo i ka bërë vetë”, ka shkruar ndjekësit