Luana me fustan dy gisht, gati sa nuk e zbuloj krejt

Moderatorja Luana Vjollca, është njëra nga femrat me perfekte të estradës shqiptare.

Ajo vazhdimisht është në qendër të vëmendjes me foto të cilat i poston, shkruan infokosova.

Këtë herë Luana ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj instagram, ku duket ulur dhe për pak sa nuk e zbuloj gjithçka.

Megjithatë duket bukur!/infokosova