U bënë prindër dje/ Më në fund zbulohet emri i vajzës së Ledrit: Emër më të vecantë nuk kemi dëgjuar

Me date 14.12.2020 kengetari i njohur Ledria Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha jane bere prinder per here te pare. Ishte Ledri ai i cili dje postoi ne ‘Instagram’ nje foto duke i shtrenguar doren Sares teksa shfaqeshin te dy ne spital.Mjaftoi kjo foto per te kuptuar lajmin qe prej oresh po qarkullonte ne portale.

Ndersa sot eshte zbuluar emri i vogelushes se tyre.

Cifti i njohur i showbiz-it ka zgjedhur nje emer shume te vecante. Vajza me e re e kesaj familje do te mbaj emrin Poema Blue Vula sipas burimeve brenda familjes Vula.

Mediat roze kane nisur raportimet per lindjen e vajzes se tyre te pare edhe pse as Ledri e as Sara ende nuk kane bere asgje publike ne rrjetet sociale.

Kujtojme se kengetari emocionet e te berit prind per here te pare vendosi t’i shprehe permes muzikes duke realizuar nje kenge me titull ‘Si baba’ te cilen ia dedikoi vajzes se tij qe ishte duke ardhur ne jete.

Nuk na mbetet gje tjeter vecse te presim momentin kur Ledri e Sara te ndajne fotografine e pare me vajzen e tyre.