“Bleronë, a je ti”, ndjekëѕit nuk e njohin Blerona Zeqirin pas ndryѕhimeve ne pamje

Moderatorja Blerona Zeqiri është duke u komentuar mjaft shumë muajt e fundit për shkak të ndryshimit në pamje, shkruan Express.

Në fotot që ka postuar së fundi, ajo mezi njihet. E veshur me një fustan ngjyrë rozë të hapur dhe me flokë të shkurta, Blerona duket mjaft se ksi.

Shumica e komenteve që ka marrë në këto foto kanë të bëjnë me ndryshimin e saj në pamje, saqë një prej ndjekësve e pyet “Bleronë a je ti”?