НОRОЅКОРI DIТОR, рër Ditën e Mërkurë 16 Dhjetor 2020

Horoskopi

Dashi

Një lajm i mirë mund të vijë në punë. Në dashuri, Hëna favorizon pasionin.

Demi

Në punë është sikur jeni duke kërkuar rrugën tuaj dhe në 2021 do të keni një shans të madh për sukses. Kujdes nga polemikat në dashuri.

Binjakët

Një ditë pozitive për ju si Binjakë, veçanërisht për sa i përket biznesit dhe ekonomisë. Sfera sentimentale është gjithashtu shumë e mirë me ditë intriguese dhe plot pasion gjatë rrugës.

Gaforrja

Horoskopi Paolo Fox tregon se ju jeni akoma në një situatë të qetë që ka zgjatur për më shumë se një muaj tani, por për fat të mirë, gjërat do të ndryshojnë për mirë së shpejti. Në këtë periudhë, ju nuk jeni as në dispozicion për dashuri.

Luani

Horoskopi Paolo Fox sinjalizon se do të jetë një ditë interesante falë Hënës pozitive që do t’ju ​​bëjë të rikuperoheni sidomos në fushën profesionale. Në dashuri, nga ana tjetër, ka pak agjitacion: shmangni bërjen e zgjedhjeve impulsive.

Virgjëresha

Gjërat së shpejti do të ndryshojnë për ju si. Ju mund të bini në dashuri papritmas, ose të rizbuloni ndjenjat e fjetura për një person nga e kaluara. Krizat në çift janë kapërcyer.

Peshorja

Horoskopi Paolo Fox specifikon se dita fillon në një mënyrë pozitive dhe ju do të jeni në gjendje të shihni më qartë. Për shembull, ju do të distancoheni nga njerëzit që nuk ju interesojnë më, veçanërisht në sferën profesionale. Projekte në dashuri për çiftet prej kohësh.

Akrepi

Nesër do të jetë një ditë nervoze por deri të martën ju tashmë mund të shëroheni. Do të keni ide shumë më të qarta se në të kaluarën dhe gjithashtu mundësinë e gjetjes së zgjidhjeve më të mira.

Shigjetari

Ditë pozitive, në të cilën nismat e ndërmarra do të jenë të suksesshme. Mundohuni t’i përkushtoheni më shumë dashurisë, kjo është një kohë e shkëlqyer, si për të vazhduar një marrëdhënie ashtu edhe, nëse kjo është ajo që dëshironi, ta prishni atë pa trauma.

Bricjapi

Horoskopi Paolo Fox ju tregon se nesër do të jetë një ditë pozitive, fillimi i një periudhe shumë interesante. Kini kujdes në dashuri në vend.

Ujori

Ditë e nënshtruar në të cilën mund të ndihet lodhja. Mundohuni të bëni vetëm minimumin. Vëmendje maksimale edhe në ndjenja, shmangni diskutimet, sepse mund të ketë tensione që mund të zmadhohen jashtëzakonisht shumë.

Peshqit

Duket si një periudhë e mirë, në të cilën mund të merrni rezultate të mira, por do të duhet të mbështeteni në mbështetjen e dikujt. Përgjigjet do të mbërrijnë në fund të janarit. Në dashuri ka përmirësime: organizoni diçka së bashku me partnerin tuaj.