Нареt Një Rrugë E Re, Mundëѕi Të Reја, Zonja Meri Јар Lajmin Е Mirë Рër Këtë Ѕhenjë Нorоѕkорi

Astrologe Meri ka lajme të mira, me eklipsin e Diellit që do të ndodhë sot. Eklipsi i Diellit tregon fundin e nje cikli dhe hapjen e nje cikli te ri duke bere spastrimet e nevojshme. Duhet ti shkeputemi perditeshmerise se merzitshme. Kontaktet sociale duhet ti cilesojme te rendesishme dhe duhet te behen qellim. Idete me te rendesishme do vijne ne datë 21, por sot ne duhet te mbajme zjarrin te ndezur.

Dashi
Nje rruge e re ligjore apo ne horizontin tuaj veprues fillon te hapet duke lene mbrapa nje periudhe, e cila e mbyll ciklin e vet te veshtire ne marredhenie me te afermit apo ne ceshtje te udhetimeve e studimeve

Demi
Mbyllen llogaritë ne nje martese apo ne nje bashkepunim dhe kjo ju hap rrugen per clirimin tuaj ekonomik e shpirteror nga nje marredhenie shume stresuese

Binjaket
Keni shansin te filloni nje rrugetim te ri ne fushen e marredhenieve dhe te bashkepunimeve. Eshte mire qe te vendosni edhe per jeten tuaj private, por me dicka te re

Gaforrja
Mbyllet nje perditeshmeri e veshtire dhe pune e veshtire dhe tashme ju hapet nje front i ri pune dhe veshtiresie. Duhet te jeni me te mencur per t’ja dal mbane

Luani
Ju pret nje dashuri e re, nje art i ri apo nje krijimtari e re. Por duhet t’i mbyllni llogarite me te kaluaren sidoqofte varesia qe keni krijuar apo problemet

Virgjeresha
Duhet te beni nje ndryshim ne familje apo ne shtepi. Duhet te afroheni edhe me persona te rinj apo njerez qe i keni cilesuar si te familjes

Peshorja
Eklipsi ne Shigjetar sjell nje lajm te keq dhe nje lajm te mire qe i hap rruge jetes suaj dhe planeve tuaja. Duhet ta lini te shkuaren te shkojë pavaresisht sa ju ka kushtuar

Akrepi
Mbyllet nje cikel i veshtire vlerash ekonomike e shpirterore. Jeni vleresuar aq sa ndoshta jeni te pakenaqur, por tani hapet mundesia te vleresoheni me mire

Bricjapi
Zemra dhe shpirti juaj eshte bere si kutia e Pandores. Keni frike ta hapni se mos mesoni gjera qe nuk ju gezojne, por qe ne te njeten kohe nuk do rini dot pa e hapur

Ujori
Ku ka nje lajm te ri nje ndryshim apo nje informacion ju do jeni aty per te filluar nje rrrugetim te ri social. Jeta juaj do behet me e larmishme dhe me me qellime. Sot do takoni nje person shume special qe ju hap rrugen e jetes perseri

Peshqit
Do mbyllet nje pune qe e mendonit shume te mire dhe do merziteni. Por ka mundesi te hapet nje rruge e re te cilen duhet ta kuptoni e pranoni qe duhet te behet ne grup