Хheraldina ndanë këtë imazh të Ledrit e Ѕаrës nga salla e lindjes

Sara Hoxha dhe reperi Ledri Vula sot janë bërë prindër për herë të parë.

Padyshim që ky lajm u përcoll me shumë vëmendje jo vetëm nga familjarët por edhe nga të gjithë ndjekësit e fansat e dyshes, shkruan “Kosovarja”.

Siç dihet Sara ka sjellë në jetë një vajzë, emrin e të cilës ende nuk e kanë bërë të ditur.

Është nëna e Ledrit ajo që u bë gjyshe për herë të parë e që padyshim u gëzua shumë ajo që ka ndarë një imazh të veçantë të Sares e Ledrit nga salla e lindjes.

Ja shikojeni, plot emocion.